KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507243
nr 1550 7243
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Kvinna. Signerad. Blandteknik, bildmått: 20x14,5, yttermått inklusive ram: 38x31 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:30:26
2/7 18:53:41
3/7 12:09:03
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold